Орієнтовний планпідвищення кваліфікації педагогічних працівниківІльницького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенівна 2022 рік
Місяць | Дата | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя | Посада (додатковий предмет) | Кваліфікаційна категорія, звання | Електронна адреса/ телефон | Примітка | ||
Лютий | 01.02-10.02 | Капітан Ганна Іванівна | Директор закладу (англійська мова) | Вища Старший учитель | aniakap@ukr.net 067-9417299 | |||
01.02-04.02 | Староста Тетяна Василівна | Вихователь ГПД | І категорія | starosta-76@gmail.com 096-8398558 | ||||
08.02-11.02 | Попович Тетяна Емілівна | Педагог - організатор | ІІ категорія | tanusapopovic76@gmail.com 096-7393482 | ||||
15.02-18.02 | Світлик Віта Іванівна | Вчитель української мови та літератури | Вища | vitasvitlik@gmail.com 097-8880843 | ||||
22.02-25.02 | Світлик Святослав Петрович | Вчитель української мови та літератури (трудове навчання) | І категорія | vitasvitlik@gmail.com 097-6906359 | ||||
Вагерич Оксана Петрівна | Вчитель початкових класів | Вища | vagericoksana@gmail.com 097-9078410 | |||||
Ляшко Ірина Іванівна | Вчитель початкових класів | Вища | irinalasko60@gmail.com 068-4001494 | |||||
Березень | 01.03-04.03 | Трикур Наталія Василівна | Вчитель географії | І категорія | ntrikur1@gmail.com 068-3780625 | |||
Бандурович Марія Андріївна | Вчитель трудового навчання | Вища | mariabandurovich@ukr.net 098-7068165 | |||||
Тернинко Ольга Іванівна | Заступник директора з ВР | Вища | oterninko@ukr.net 098-7090244 | |||||
09.03-11.03 | Ловска Ярослава Василівна | Вчитель початкових класів | Вища | yaroslavalovska@gmail.com 096-5583737 | ||||
Ловска Василина Михайлівна | Вчитель початкових класів | Вища Старший учитель | teacheroffirstgrades@gmail.com 097-6472878 | |||||
Король Тетяна Василівна | Вчитель початкових класів | Вища Старший учитель | korol.tetjana123@gmail.com 067-3565103 | |||||
Лутак Наталія Василівна | Мол.спеціаліст | natalijalutak@gmail.com | ||||||
15.03-18.03 | Роман Володимир Володимирович | Вчитель історії | ІІ категорія | vkrom93@gmail.com 068-0780896 | ||||
Іваниш Наталія Василівна | Вчитель образотворчого мистецтва (основи здоров’я) | І категорія | nataliaivanush71@gmail.com 096-1727838 | |||||
22.03-25.03 | Галас Володимир Томович | Вчитель математики (фізика) | І категорія | volodimirgalas12@gmail.com 098-8089592 | ||||
Леньо Ганна Іванівна | Вчитель початкових класів | Вища Старший учитель | lenjogi@gmail.com 096-4067398 | |||||
Кізляк Наталія Вікторівна | Вчитель англійської мови | І категорія | kizlaknatalka@gmail.com 068-3781955 | |||||
Петрище Ірина Юріївна | Вчитель англійської мови | І категорія | petryshcheirina@gmail.com 096-1380007 | |||||
23.03-01.04 | Матіко Тетяна Федорівна | Вчитель початкових класів | Вища Старший учитель | tanyamatiko@gmail.com 068-0811879 | ||||
Микита Ганна Василівна | Вчитель початкових класів | 11-ий тариф. розряд Старший вчитель | mikitahanna1957@gmail.com 097-5838054 | |||||
Квітень | 05.04-08.04 | |||||||
12.04-15.04 | ||||||||
19.04-22.04 | ||||||||
26.04-29.04 | Френіс Наталія Сергіївна | Вчитель інформатики (математики) | ІІ категорія | frenisnatalia@gmail.com 096-0715780 | ||||
Лендєл Ірина Василівна | Вчитель зарубіжної літератури | Вища | irynaLendel@ukr.net 097-6865023 | |||||
Травень | 03.05-06.05 | Попович Ярослава Ернестівна | Вчитель біології (предмет «Захист України») | І категорія | popovichyaroslava39@gmail.com 050-9744456 | |||
10.05-13.05 | Чедрик Антоніна Володимирівна | Вихователь ГПД | І категорія | antonina.chedruk@gmail.com 067-3778449 | ||||
Гневко Яна Андріївна | Вихователь ГПД | 11-й тариф. розряд | janagnevko@gmail.com 096-6028175 | |||||
Марковцій Мирослава Василівна | Асистент вчителя | вища | mmarkovtsii@gmail.com 0976043636 | |||||
17.05-20.05 | Чубирко Наталія Василівна | Вчитель історії | вища | nataliawvmww@gmail.com 096-137723 | ||||
24.05-27.05 | Староста Антоніна Вікторівна | Вчитель української мови та літератури | Вища | antoninastarostova@gmail.com 0979682571 | ||||
31.05-03.06 | ||||||||
Червень | 07.06-10.06 | Попович Ольга Василівна | Вчитель початкових класів | Вища Старший вчитель | olgapopovych99@gmail.com 097-8759544 | |||
Скраль Оксана Андріївна | Вчитель англійської мови | ІІ категорія | oksanaaskral@gmail.com 068-9969315 | |||||
Янчій Ганна Михайлівна | Вчитель хімії | Вища Старший вчитель | anyayanchiy63@gmail.com 098-9281200 | |||||
Мельник Христина Іванівна | Вчитель інформатики | ІІ категорія | petenko93@gmail.com 097-4927587 | |||||
14.06-17.06 | Цибинога Марина Іванівна | Заступник директора з НР (математика) | І категорія | misha.tsibinoga.85@i.ua 097-6014993 | ||||
Попович Тетяна Василівна | Вчитель початкових класів | Вища | popovichtetyana00@gmail.com 096-1986525 | |||||
21.06-24.06 | Світлик Оксана Василівна | Вчитель початкових класів | Вища | oksana.svitlik1978@gmail.com 096-9566191 | ||||
Симканинець Ольга Юріївна | Вчитель початкових класів | Вища Вчитель методист | olhasymkaninec@gmail.com 068-9775122 | |||||
Серпень | 09.08-12.08 | Чепа Марія Василівна | Вчитель математики (інформатика) | Вища | cepamarija@gmail.com 098-6395397 | |||
Трикур Вікторія Володимирівна | Вчитель початкових класів | І категорія | trykurvictoriya@gmail.com 097-6902787 | |||||
Петриган Антоніна Іванівна | Вчитель фізичної культури | магістр | ||||||
16.08-19.08 | Романик Вікторія Володимирівна | Вчитель фізкультури | бакалавр | vikaromanik818@gmail.com 068-3594272 | ||||
Галас Ярослава Михайлівна | Вчитель математики | Вища | halas.jaroslava@gmail.com 097-8456412 | |||||
22.08-26.08 | Шелельо Валентина Онуфріївна | Заступник директора з НВР (вчитель початкових класів) | Вища Старший вчитель | ShValentina62@gmail.com 068-6143516 | ||||
Вересень | 06.09-09.09 | Радь Павліна Василівна | Вчитель української мови та літератури | І категорія | czhernichko@gmail.com 068-0787183 | |||
Чепа Вікторія Ігорівна | Вчитель української мови та літератури | спеціаліст | Vika_ulinec0411@ukr.net 097-9103822 | |||||
13.09-16.09 13.09-16.09 | Лутак Ганна Федорівна | Вчитель української мови та літератури | Вища Старший вчитель | annalutak14@gmail.com 067-2978416 | ||||
Бойко Марія Петрівна | Вчитель історії (правознавство, громадянська освіта, етика | Вища | marijbojko@ukr.net 097-5468364 | |||||
20.09-23.09 | Козар Маріанна Михайлівна | Вчитель зарубіжної літератури | Вища | kozarmarianna4@gmail.com 098 -6282616 | ||||
27.09-30.09 | Резанова Світлана Василівна | Вчитель біології | Вища | claires@gmail.com 095-8731008 | ||||
Івегеш Ольга Василівна | Вчитель фізичної культури | Вища Старший учитель | 096-6050471 | |||||
Жовтень | 04.10-07.10 | Осійська Леся Романівна | Вчитель географії | І категорія | osiiska@ukr.net 097-5608542 | |||
Павлище Тетяна Іванівна | Вчитель музики | бакалавр | 098-1098557 tetanapavlise@gmail.com | |||||
Резанов Євгеній Володимирович | Вчитель інформатики (хімія) | Вища | Rezanov.y@gmail.com 050-9338229 | |||||
07.10-10.10 | ||||||||
10.10-13.10 | Ромочівська Марія Федорівна | Практичний психолог | І категорія | romochivska2017@ukr.net 096-6686636 | ||||
Листопад | 01.11-04.11 | |||||||
08.11-11.11 | ||||||||
15.11-18.11 | Черничко Тетяна Сергіївна | Керівник гуртка (хореографія) | 13-тарифний розряд | cernickotana@gmail.com 068-0918089 | ||||
22.11-25.11 29.11-02.12 | ||||||||
Грудень | 06.12-09.12 13.12-16.12 | |||||||
Петрашко Ольга Василівна | Вчитель української мови і літератури | Вища Старший учитель | petrashkoolha@gmail.com. 0958873469 | |||||
Щока Вікторія Василівна | Вчитель початкових класів | Вища | v.v.shchoka@gmail.com 067-9475730 | |||||
20.12-23.12 | Волошиновська Оксана Василівна | Вихователь ГПД | ІІ категорія | ov1990@ukr.net 096-9493167 | ||||
Демчик Світлана Юріївна | Вихователь ГПД | ІІ категорія | sdemchuk244@gmail.com 098-7643583 | |||||
Орієнтовний план підвищення кваліфікації педагогічних працівників Ільницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на 2021 рік
Місяць | Дата | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя | Посада (додатковий предмет) | Кваліфікаційна категорія, звання | Електронна адреса/ телефон | Примітка | ||
Січень | 12.01-15.01 | Король Тетяна Василівна | Вчитель початкових класів | Вища | koroltana@meta.ua 067-3565103 | |||
19.01-22.01 | Мункачі Ярослава Ернестівна | Вчитель біології (предмет «Захист України») | І категорія | popovichyaroslava39@gmail.com 050-9744456 | ||||
Цибинога Марина Іванівна | Вчитель математики (фізика) | ІІ категорія | misha.tsibinoga.85@i.ua 097-6014993 | |||||
Гедзур Яна Вікторівна | Вчитель математики (інформатика) | Атестується вперше | matikanya95@gmail.com 097-7558441 | |||||
26.01-29.01 | Ловска Василина Михайлівна | Вчитель початкових класів | Вища Старший учитель | teacheroffirstgrades@gmail.com 097-6472878 | ||||
Бандурович Марія Андріївна | Вчитель трудового навчання | Вища | mariabandurovich@ukr.net 098-7068165 | |||||
Лютий | 02.02-05.02 | |||||||
09.02-12.02 | Сенина Василь Юрійович | Вчитель предмету «Захист України» (фізична культура) | 13-тарифний розряд | seninavasil2020@gmail.com 067-3953275 | ||||
16.02-19.02 | ||||||||
23.02-26.02 | Чубирко Наталія Василівна | Вчитель історії | І категорія | nataliawvmww@gmail.com 096-137723 | ||||
Бойко Марія Петрівна | Вчитель історії (правознавство, громадянська освіта, етика) | Вища | marijbojko@ukr.net 097-5468364 | |||||
Березень | 02.03-05.03 | Черничко Тетяна Сергіївна | Керівник гуртка (хореографія) | 13-тарифний розряд | cernickotana@gmail.com 068-0918089 | |||
09.03-12.03 | Лутак Ганна Федорівна | Вчитель української мови та літератури | Вища Старший вчитель | annalutak14@gmail.com 067-2978416 | ||||
Староста Антоніна Вікторівна | Вчитель української мови та літератури | І категорія | antoninastarostova@gmail.com 0979682571 | |||||
16.03-19.03 | Марковцій Мирослава Василівна | Асистент вчителя (образотворче мистецтво) | Вища | mmarkovtsii@gmail.com 097-6043636 | ||||
Тернинко Ольга Іванівна | Заступник директора з ВР | Вища | oterninko@ukr.net 098-7090244 | |||||
Роман Володимир Володимирович | Вчитель історії | ІІ категорія | vkrom93@gmail.com 068-0780896 | |||||
23.03-26.03 | Шелельо Валентина Онуфріївна | Заступник директора з НВР (вчитель початкових класів) | Вища Старший вчитель | ShValentina62@gmail.com 068-6143516 | ||||
Березень | 30.03-02.04 | |||||||
Квітень | 06.04-09.04 | Іваниш Наталія Василівна | Вчитель образотворчого мистецтва (основи здоров’я) | І категорія | nataliaivanush71@gmail.com 096-1727838 | |||
Янчій Ганна Михайлівна | Вчитель хімії | Вища Старший вчитель | anyayanchiy63@gmail.com 098-9281200 | |||||
13.04-16.04 | ||||||||
20.04-23.04 | ||||||||
27.04-30.04 | ||||||||
Травень | 04.05-07.05 | Попович Антоніна Іванівна | Вчитель музичного мистецтва (мистецтво) | Вища | antoninapopovich@gmail.com 096-6672560 | |||
Ляшко Ірина Іванівна | Вчитель початкових класів | Вища | irinalasko60@gmail.com 068-4001494 | |||||
Матіко Тетяна Федорівна | Вчитель початкових класів | Вища Старший учитель | tanyamatiko@gmail.com 068-0811879 | |||||
Трикур Вікторія Володимирівна | Вчитель початкових класів | І категорія | trykurvictoriya@gmail.com 097-6902787 | |||||
Ловска Ярослава Василівна | Вчитель початкових класів | Вища | yaroslavadudinets@ukt.net 096-5583737 | |||||
11.05-14.05 | Микита Ганна Василівна | Вчитель початкових класів | 11-ий тариф. розряд Старший вчитель | mikitahanna1957@gmail.com 097-5838054 | ||||
Щока Вікторія Василівна | Вчитель початкових класів | Вища | v.v.shchoka@gmail.com 067-9475730 | |||||
Світлик Оксана Василівна | Вчитель початкових класів | Вища | oksana.svitlik1978@gmail.com 096-9566191 | |||||
18.05-21.05 | Осійська Леся Романівна | Вчитель географії | І категорія | osiiska@ukr.net 097-5608542 | ||||
Резанова Світлана Василівна | Вчитель біології | Вища | claires@gmail.com 095-8731008 | |||||
Галас Володимир Томович | Вчитель математики (фізика) | І категорія | volodimirgalas12@gmail.com 098-8089592 | |||||
Лендєл Ірина Василівна | Вчитель зарубіжної літератури | Вища | irynaLendel@ukr.net 097-6865023 | |||||
Вагерич Оксана Петрівна | Вчитель початкових класів | Вища | vagericoksana@gmail.com 097-9078410 | |||||
Леньо Ганна Іванівна | Вчитель початкових класів | Вища Старший учитель | lenjogi@gmail.com 096-4067398 | |||||
25.05-28.05 | Вальченко Віра Федорівна | Вчитель української мови і літератури | Вища | valcenkovira@gmail.com 068-2061180 | ||||
Волошиновська Оксана Василівна | Вихователь ГПД | ІІ категорія | ov1990@ukr.net 096-9493167 | |||||
Демчик Світлана Юріївна | Вихователь ГПД | ІІ категорія | sdemchuk244@gmail.com 098-7643583 | |||||
Симканинець Ольга Юріївна | Вчитель початкових класів | Вища Старший учитель | olhasymkaninec@gmail.com 068-9775122 | |||||
Червень | 01.06-04.06 | Галас Ярослава Михайлівна | Вчитель математики | Вища | halas.jaroslava@gmail.com 097-8456412 | |||
08.06-11.06 | Френіс Наталія Сергіївна | Вчитель інформатики (математики) | ІІ категорія | frenisnatalia@gmail.com 096-0715780 | ||||
15.06-18.06 | Дубровська Наталія Олегівна | Вчитель англійської мови | ІІ категорія | natali.shwardak@gmail.com 097-9938155 | ||||
Петрище Ірина Юріївна | Вчитель англійської мови | І категорія | petryshcheirina@gmail.com 096-1380007 | |||||
22.06-25.06 | Івегеш Ольга Василівна | Вчитель фізичної культури | Вища Старший учитель | 096-6050471 | ||||
Скраль Оксана Андріївна | Вчитель англійської мови | ІІ категорія | oksanaaskral@gmail.com 068-9969315 | |||||
Серпень | 03.08-06.08 | |||||||
10.08-13.08 | ||||||||
17.08-20.08 | ||||||||
24.08-27.08 | ||||||||
31.08-03.09 | ||||||||
Вересень | 07.09-10.09 | |||||||
14.09-17.09 | ||||||||
21.09-24.09 | Черничко Павліна Василівна | Вчитель української мови та літератури | І категорія | czhernichko@gmail.com 068-0787183 | ||||
Резанов Євгеній Володимирович | Вчитель інформатики (хімія) | Вища | Rezanov.y@gmail.com 050-9338229 | |||||
28.09-01.10 | Чедрик Антоніна Володимирівна | Вихователь ГПД | І категорія | antonina.chedruk@gmail.com 067-3778449 | ||||
Гневко Яна Андріївна | Вихователь ГПД | 11-й тариф. розряд | janagnevko@gmail.com 096-6028175 | |||||
Тимчук Іван Юрійович | Вчитель англійської мови | І категорія | timchuk.nataliya@gmail.com 067-9021308 | |||||
Світлик Святослав Петрович | Вчитель української мови та літератури (трудове навчання) | І категорія | vitasvitlik@gmail.com 097-6906359 | |||||
Жовтень | 05.10-08.10 | |||||||
11.10-15.10 | Кізляк Наталія Вікторівна | Вчитель англійської мови | І категорія | NVkizljak@ukr.net 068-3781955 | ||||
Попович Тетяна Василівна | Вчитель початкових класів | Вища | popovichtetyana00@gmail.com 096-1986525 | |||||
19.10-22.10 | Чепа Марія Василівна | Вчитель математики (інформатика) | Вища | cepamarija@gmail.com 098-6395397 | ||||
28.10-29.10 | ||||||||
Листопад | 02.11-05.11 | Староста Тетяна Василівна | Вихователь ГПД | І категорія | starosta-76@gmail.com 096-8398558 | |||
Попович Тетяна Емілівна | Педагог - організатор | ІІ категорія | tanusapopovic76@gmail.com 096-7393482 | |||||
09.11-12.11 | Світлик Віта Іванівна | Вчитель української мови та літератури | Вища | vitasvitlik@gmail.com 097-8880843 | ||||
Попович Ольга Василівна | Вчитель початкових класів | Вища | olgapopovych99@gmail.com 097-8759544 | |||||
16.11-19.11 | Козар Маріанна Михайлівна | Вчитель зарубіжної літератури | Вища | kozarmarianna4@gmail.com 098-6282616 | ||||
Капітан Ганна Іванівна | Заступник директора з НР (англійська мова) | Вища Старший учитель | aniakap@ukr.net 067-9417299 | |||||
23.11-26.11 | ||||||||
Грудень | 30.11-03.12 | Ромочівська Марія Федорівна | Практичний психолог | І категорія | romochivska2017@ukr.net 096-6686636 | |||
Трикур Наталія Василівна | Вчитель географії | І категорія | ntrikur1@gmail.com 068-3780625 | |||||
07.12-10.12 | ||||||||
14.12-17.12 | Петрашко Ольга Василівна | Вчитель української мови і літератури | Вища Старший учитель | petrashkoolha@gmail.com. 0958873469 | ||||
21.12-24.12 |
Додаток 1
до протоколу № 3
засідання педагогічної
ради від 02.01.20р
.
Орієнтовний план
підвищення кваліфікації педагогічних працівників
Ільницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
на 2020 рік
Місяць | Дата | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя | Посада | Кваліфікаційна категорія, звання | Примітка |
Січень | 21.01-24.01 | Микита Ганна Василівна | Вчитель початкових класів | 11-ий тариф. розряд Старший вчитель | |
28.01-31.01 | Резанов Євгеній Володимирович | Вчитель інформатики | |||
Лютий | 04.02-07.02 | ||||
11.02-14.02 | Сенина Василь Юрійович | Вчитель предмету «Захист Вітчизни» | 11-ий тариф. розряд | ||
18.02-21.02 | |||||
25.02-28.02 | Попович Антоніна Іванівна | Вчитель музичного мистецтва | Вища | ||
Березень | 03.03-06.03 | Матіко Тетяна Федорівна | Вчитель початкових класів | Вища | |
Козар Маріанна Михайлівна | Вчитель зарубіжної літератури | Вища | |||
10.03-13.03 | Черничко Павліна Василівна | Вчитель української мови та літератури | ІІ категорія | ||
Король Тетяна Василівна | Вчитель початкових класів | Вища | |||
Симканинець Ольга Юріївна | Вчитель початкових класів | Вища Старший учитель | |||
17.03-20.03 | Осійська Леся Романівна | Вчитель географії | І категорія | ||
Галас Володимир Томович | Вчитель математики | І категорія | |||
Черничко Тетяна Сергіївна | Керівник гуртка хореографії | 11-й тариф. розряд | |||
Березень | 24.03-27.03 | Попович Тетяна Василівна | Вчитель початкових класів | Вища | |
Ловска Ярослава Василівна | Вчитель початкових класів | Вища | |||
Марковцій Мирослава Василівна | Вчитель початкових класів | Вища | |||
Квітень | 07.04-10.04 | Староста Антоніна Вікторівна | Вчитель української мови та літератури | І категорія | |
Щока Вікторія Василівна | Вчитель початкових класів | Вища | |||
Світлик Оксана Василіва | Вчитель початкових класів | Вища | |||
Чедрик Антоніна Володимирівна | Вихователь ГПД | І категорія | |||
Гневко Яна Андріївна | Вихователь ГПД | 11-й тариф. розряд | |||
14.04-17.04 | |||||
21.04-24.04 | Гедзур Яна Вікторівна | Вчитель інформатики | Спеціаліст | ||
Травень | 05.05-08.05 | Тимчук Іван Юрійович | Вчитель англійської мови | І категорія | |
12.05-15.05 | Ляшко Ірина Іванівна | Вчитель початкових класів | Вища | ||
19.05-22.05 | Вальченко Віра Федорівна | Вчитель української мови та літератури | Вища | ||
26.05-29.05 | Мункачі Ярослава Ернестівна | Вчитель біології | І категорія | ||
Червень | 02.06-05.06 | ||||
09.06-12.06 | |||||
16.06-19.06 | Шелельо Валентина Онуфріївна | Вчитель початкових класів | Вища Старший учитель | ||
Леньо Ганна Іванівна | Вчитель початкових класів | Вища Старший учитель | |||
Вагерич Оксана Петрівна | Вчитель початкових класів | Вища | |||
23.06-26.06 | Ловска Василина Михайлівна | Вчитель початкових класів | Вища Старший учитель | ||
Серпень | 04.08-07.08 | Скраль Оксана Андріївна | Вчитель англійської мови | ІІ категорія | |
11.08-14.08 | Романик Вікторія Володимирівна | Вчитель фізичної культури | Бакалавр | ||
Серпень | 18.08-21.08 | Бойко Марія Петрівна | Вчитель історії, правознавства, етики | Вища | |
25.08-28.08 | Тернинко Ольга Іванівна | Вчитель української мови та літератури | Вища | ||
Бандурович Марія Андріївна | Вчитель трудового навчання | Вища | |||
Цибинога Марина Іванівна | Вчитель математики | ІІ категорія | |||
Вересень | 08.09-11.09 | ||||
15.09-18.09 | |||||
22.09-25.09 | Янчій Ганна Михайлівна | Вчитель хімії | Вища Старший учитель | ||
29.09-02.10 | |||||
Жовтень | 06.10-09.10 | Резанова Світлана Василівна | Вчитель біології | Вища | |
Лендєл Ірина Василівна | Вчитель зарубіжної літератури | Вища | |||
Волошиновська Оксана Василівна | Вихователь ГПД | ІІ категорія | |||
Демчик Світлана Юріївна | Вихователь ГПД | ІІ категорія | |||
13.10-16.10 | |||||
20.10-23.10 | Іваниш Наталія Василівна | Вчитель образотворчого мистецтва | І категорія | ||
Лутак Ганна Федорівна | Вчитель української мови та літератури | Вища Старший учитель | |||
Попович Ольга Василівна | Вчитель початкових класів | Вища Старший учитель | |||
Петрище Ірина Юріївна | Вчитель англійської мови | І категорія | |||
27.10-30.10 | Чубирко Наталія Василівна | Вчитель історії | І категорія | ||
Чепа Марія Василівна | Вчитель математики та інформатики | Вища | |||
Листопад | 03.11-06.11 | Світлик Віта Іванівна | Вчитель української мови та літератури | Вища | |
Роман Володимир Володимирович | Вчитель історії | Спеціаліст | |||
Кізляк Наталія Вікторівна | Вчитель англійської мови | І категорія | |||
10.11-13.11 | Івегеш Ольга Василівна | Вчитель фізичної культури | Вища Старший учитель | ||
Капітан Ганна Іванівна | Заступник директора з НР | Вища | |||
Староста Тетяна Василівна | Вихователь ГПД | І категорія | |||
Трикур Вікторія Володимирівна | Вчитель початкових класів | ІІ категорія | |||
17.11-20.11 | |||||
24.11-27.11 | Трикур Наталія Василівна | Вчитель географії | І категорія | ||
Ромочівська Марія Федорівна | Практичний психолог | І категорія | |||
Грудень | 01.12-04.12 | Петрашко Ольга Василівна | Заступник директора з ВР | Вища | |
08.12-11.12 | Попович Тетяна Емілівна | Педагог-організатор | ІІ категорія | ||
15.12-18.12 | |||||
22.12-25.12 |