Замало мати знання та розум, треба мати й добру душу

Цінності школи:

Найважливіші цінності школи – дитина й педагог, здатний розвивати, захищати, оберігати індивідуальність дитини.

Школа – це духовна колиска народу.

Школа – єдина родина.

Утвердження самоцінності дитинства.

Спрямованість на творчу самореалізацію особистості.

Всі діти талановиті! У кожній дитині диво – чекай на нього.

Спочатку самостійно вчитися, а потім самостійно працювати й жити.

Учень і вчитель – рівноправні суб’єкти навчально – виховного процесу.

Принципи:

Знати, любити, підносити дитячу особистість.

Від вихованості розуму до вихованості душі.

Виховуючи, не зашкодь особистості.

Толерантність і непримиренність – важливі елементи духовної культури, що забезпечують спілкування в людському суспільстві.

"Традиції школи - це ті найменші елементи, що об'єднують учнів, учителів та батьків в один колектив, в одну сім'ю". М. Т. Шкода

Наша школа славиться своїми традиціями. До них ми відносимо як заходи, які проводяться щорічно, так і систему відносин, що склалася між вчителями, учнями і батьками.

Нація буде жити до тих пір, доки живуть її традиції. Так і школа.Вона буде жити тоді,коли в її стінах будуть жити хороші традиції. У школі проходить багато заходів та свят і склалося чимало гарних і стійких традицій. Познайомтесь з ними.

СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт - подарунок учителям, який готують всі учні школи

ПРОЩАВАЙ, БУКВАРИКУ

Свято для першокласників. Це традиційне, сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. До цього свята готуються всі: першокласники показують чого вони навчилися та представляють веселу Абетку; старшокласники вітають молодших школярів та розповідають про нових друзів - підручники Читанка, Рідна мова. Батьки пишаються своїми дітьми!

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України, і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки.

Кiлькiсть переглядiв: 499