Гурток "Умілі руки"

Керівник гуртка: Капітан Марина Петрівна

Мета гуртка: сприяти художньо – творчому розвитку дітей, формувати конструктивно – технічні уміння, емоційне ставлення до світу; знайомство з різними техніками виготовлення виробів, удосконалення практичних навичок спілкування з однокласниками, батьками при невимушених обставинах виховання доброзичливості та поваги до учасників занять, вміння працювати у групах.

/Files/CIMG8906.JPG/Files/CIMG8907.JPG/Files/CIMG8908.JPG/Files/CIMG8911.JPG

Прогнозований результат:

1. Розширення художньо – естетичного досвіду школярів.

2. Опанування простих практичних навичок та вміння роботи різними техніками.

3. Розвиток художньо - творчих здібностей дітей.

4. Стимулювання розвитку уяви і фантазії, елементів винахідництва.

У робочій кімнаті у нас є виставка дитячих робіт, що постійно діє. Діти бачать результати своєї праці, порівнюють зроблене, обговорюють вироби, виділяють найбільш цікаві роботи. Діти з радістю йдуть на гурток, із захопленням працюють, своїми відмінними роботами радують вчителя, батьків, бабусь. Беруть участь в конкурсах школи і конкурсах районного масштабу.

Мають непогані результати. У дітей розвивається естетичний і художній смак, удосконалюються трудові навички і уміння. Творча діяльність школярів у гуртковій роботі сприяє формуванню у них певного відношення до навколишньої дійсності.

Отже, гурток відіграє незамінну роль у вихованні почуттів і творчого розвитку особистості. Гурткова робота здатна перенести маленьку людину у світ творчості, в якійсь мірі прилучити до скарбів художньої культури. Вона може принести дитині першу творчу радість, а радість творчості - одна з найбільших радостей на землі, перемоги над собою, утвердження маленької особи у світі розмаїття фарб, звуків, етичних почуттів.

Графік роботи гуртка "Умілі руки"

/Files/images/УМІЛІ РУКИ.jpgГурток " Моделювання іграшок сувенірів"

Керівник гуртка: Урста Наталія Василівна

Виготовлення сувенірів – це залучення дітей до народних традицій і художньої культури українського народу в процесі творчої діяльності. Метою гуртка «Моделювання іграшок сувенірів» є формування компетентностей особистості у процесі творчості.

Основні завдання полягають у формуванні таких компетентностей:

Пізнавальної: ознайомлення з різними матеріалами, інструментами, техніками виготовлення іграшок­ сувенірів;

Практичної: вироблення трудових умінь, навичок обробки матеріалів, роботи з інструментами, засвоєння технологій виготовлення іграшок­сувенірів;

Творчої: формування творчої особистості, її художнього смаку, пізнавального інтересу, творчої уяви, фантазії, задоволення потреб особистості у творчій самореалізації;

Соціальної: розвиток стійкого інтересу до мистецтва свого народу, його історії та традицій; виховання позитивних якостей емоційно­вольової сфери (самостійність, наполегливість, працелюбство тощо), доброзичливості й товариськості у ставленні до інших, вміння працювати в колективі.

/Files/images/CIMG8901.JPG/Files/images/CIMG8903.JPG/Files/images/CIMG8904.JPG/Files/images/CIMG8902.JPG

Заняття в гуртку виготовлення сувенірів допомагає дітям розумно й цікаво проводити свій вільний час, пробуджує допитливість, любов до творчої праці.

Протягом навчального року проводяться виставки робіт у гуртку і відбір експонатів на виставки-конкурси районних, міських, обласних рівнів.

Графік роботи гуртка "Моделювання іграшок сувенірів"

/Files/images/моделювання.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 450