Додаток 1

до протоколу № 3

засідання педагогічної

ради від 02.01.20р

.

Орієнтовний план

підвищення кваліфікації педагогічних працівників

Ільницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

на 2020 рік

Місяць Дата Прізвище, ім’я, по батькові вчителя Посада Кваліфікаційна категорія, звання Примітка
Січень 21.01-24.01 Микита Ганна Василівна Вчитель початкових класів 11-ий тариф. розряд Старший вчитель
28.01-31.01 Резанов Євгеній Володимирович Вчитель інформатики
Лютий 04.02-07.02
11.02-14.02 Сенина Василь Юрійович Вчитель предмету «Захист Вітчизни» 11-ий тариф. розряд
18.02-21.02
25.02-28.02 Попович Антоніна Іванівна Вчитель музичного мистецтва Вища
Березень 03.03-06.03 Матіко Тетяна Федорівна Вчитель початкових класів Вища
Козар Маріанна Михайлівна Вчитель зарубіжної літератури Вища
10.03-13.03 Черничко Павліна Василівна Вчитель української мови та літератури ІІ категорія
Король Тетяна Василівна Вчитель початкових класів Вища
Симканинець Ольга Юріївна Вчитель початкових класів Вища Старший учитель
17.03-20.03 Осійська Леся Романівна Вчитель географії І категорія
Галас Володимир Томович Вчитель математики І категорія
Черничко Тетяна Сергіївна Керівник гуртка хореографії 11-й тариф. розряд
Березень 24.03-27.03 Попович Тетяна Василівна Вчитель початкових класів Вища
Ловска Ярослава Василівна Вчитель початкових класів Вища
Марковцій Мирослава Василівна Вчитель початкових класів Вища
Квітень 07.04-10.04 Староста Антоніна Вікторівна Вчитель української мови та літератури І категорія
Щока Вікторія Василівна Вчитель початкових класів Вища
Світлик Оксана Василіва Вчитель початкових класів Вища
Чедрик Антоніна Володимирівна Вихователь ГПД І категорія
Гневко Яна Андріївна Вихователь ГПД 11-й тариф. розряд
14.04-17.04
21.04-24.04 Гедзур Яна Вікторівна Вчитель інформатики Спеціаліст
Травень 05.05-08.05 Тимчук Іван Юрійович Вчитель англійської мови І категорія
12.05-15.05 Ляшко Ірина Іванівна Вчитель початкових класів Вища
19.05-22.05 Вальченко Віра Федорівна Вчитель української мови та літератури Вища
26.05-29.05 Мункачі Ярослава Ернестівна Вчитель біології І категорія
Червень 02.06-05.06
09.06-12.06
16.06-19.06 Шелельо Валентина Онуфріївна Вчитель початкових класів Вища Старший учитель
Леньо Ганна Іванівна Вчитель початкових класів Вища Старший учитель
Вагерич Оксана Петрівна Вчитель початкових класів Вища
23.06-26.06 Ловска Василина Михайлівна Вчитель початкових класів Вища Старший учитель
Серпень 04.08-07.08 Скраль Оксана Андріївна Вчитель англійської мови ІІ категорія
11.08-14.08 Романик Вікторія Володимирівна Вчитель фізичної культури Бакалавр
Серпень 18.08-21.08 Бойко Марія Петрівна Вчитель історії, правознавства, етики Вища
25.08-28.08 Тернинко Ольга Іванівна Вчитель української мови та літератури Вища
Бандурович Марія Андріївна Вчитель трудового навчання Вища
Цибинога Марина Іванівна Вчитель математики ІІ категорія
Вересень 08.09-11.09
15.09-18.09
22.09-25.09 Янчій Ганна Михайлівна Вчитель хімії Вища Старший учитель
29.09-02.10
Жовтень 06.10-09.10 Резанова Світлана Василівна Вчитель біології Вища
Лендєл Ірина Василівна Вчитель зарубіжної літератури Вища
Волошиновська Оксана Василівна Вихователь ГПД ІІ категорія
Демчик Світлана Юріївна Вихователь ГПД ІІ категорія
13.10-16.10
20.10-23.10 Іваниш Наталія Василівна Вчитель образотворчого мистецтва І категорія
Лутак Ганна Федорівна Вчитель української мови та літератури Вища Старший учитель
Попович Ольга Василівна Вчитель початкових класів Вища Старший учитель
Петрище Ірина Юріївна Вчитель англійської мови І категорія
27.10-30.10 Чубирко Наталія Василівна Вчитель історії І категорія
Чепа Марія Василівна Вчитель математики та інформатики Вища
Листопад 03.11-06.11 Світлик Віта Іванівна Вчитель української мови та літератури Вища
Роман Володимир Володимирович Вчитель історії Спеціаліст
Кізляк Наталія Вікторівна Вчитель англійської мови І категорія
10.11-13.11 Івегеш Ольга Василівна Вчитель фізичної культури Вища Старший учитель
Капітан Ганна Іванівна Заступник директора з НР Вища
Староста Тетяна Василівна Вихователь ГПД І категорія
Трикур Вікторія Володимирівна Вчитель початкових класів ІІ категорія
17.11-20.11
24.11-27.11 Трикур Наталія Василівна Вчитель географії І категорія
Ромочівська Марія Федорівна Практичний психолог І категорія
Грудень 01.12-04.12 Петрашко Ольга Василівна Заступник директора з ВР Вища
08.12-11.12 Попович Тетяна Емілівна Педагог-організатор ІІ категорія
15.12-18.12
22.12-25.12
Кiлькiсть переглядiв: 53